Ödüller

eContent & CSR Awards

Dünya zirve ödülü 2007  Dünya zirve ödülü 2007Dünya Zirvesi Ödülü (WSA) seçin ve dünyanın en iyi e-İçerik ve en yenilikçi ICT uygulamalarını teşvik etmek için küresel bir faaliyettir. Designmate WSA tarafından 2007 yılında en iyi e-Öğrenim içeriğini layık görüldü.
E-öğrenme 2008 için Worlddidac Ödülü  E-öğrenme 2008 için Worlddidac ÖdülüDesignmate tek Hint şirketi Bu bize Ekim 2010 yılına kadar dünyadaki şirket sağlayan en iyi eContent yapar 2008 yılında Worlddidac Ödülü iyi eContent sağlayıcı layık olmaktır.
Award1  E-Eğitim anılmayı gibi e-eğitim için Manthan Ödülü 2006Manthan Ödül e-Content ve Yaratıcılık iyi uygulamaları tanımak için Hindistan’da kendi tür girişim bir ilk.
Hindistan 2006 Başkanı iyi işveren ödülü  Hindistan Ödülü Başkanı2006 yılında Designmate Hindistan Ekselansları önceki Cumhurbaşkanı tarafından en iyi işveren ödülü aldı
Dr. APJ Abdul Kalam.
Kanal [V] Ödülü  Kanal [V] ÖdülüDesignmate animasyonlar ve ödül ‘Hindistan’da’ Made videoyu kazanan etkiler yaptı.
MTV Ödül  MTV ÖdülDesignmate, geçişin, tüm animasyon yaptım kompozisyon ve Hint Eğlence Endüstrisi ilk animasyon video için özel efektler.
Autodesk Animasyon Ödülü  Autodesk Animasyon ÖdülüDesignmate Autodesk En İyi Animasyon için bir ödül aldı.
Milli Eğitim Bakanı 2007 en iyi işveren ödülü Gujarat  En iyi işveren Ödülü 2007Sayın Milli Eğitim Bakanı 2007 Best işveren ödülü Gujarat.
En iyi kurumsal sosyal resposiblity uygulama 2007  KSS Ödülü 2007En iyi kurumsal sosyal resposiblity uygulama 2007.
ESIC Ödüller, Govt.  Gujarat  ESIC Ödülü, Gujarat – 2010Farklı Engelsiz kişileri istihdam için ESIC ve Çalışma Sayın Bakanı ve İstihdam, Gujarat tarafından felicitate.
2010 - Çalışanlar İhtiyat Sandığı Ödülü  2010 – Çalışanlar İhtiyat Sandığı ÖdülüFarklı Engelsiz kişilerin olumlu güçlendirme öncülüğü ile Çalışan İhtiyat Sandığı Dairesi, Ahmedabad felicitate.
En iyi işveren ödülü Gujarat-2010  İyi İşveren Ödülü, Gujarat – 2010Maliye, Çalışma ve İstihdam Sayın Bakanı en iyi işveren ödülü Gujarat-2010.
eINDIA 2011 Ödül  eINDIA 2011 ÖdülEureka.in Kamu Tercihi Kategori K-12 Eğitim En İyi ICT Etkin İçerik için ödül alır.

Bir önceki yazımız olan Egitimde 3 boyutlu dersler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Related Articles

Değerli Öğretmenlerimizi Kutluyor Saygılarımızı Sunuyoruz

Bir önceki yazımız olan Devlet Okulları Sponsorları ve Hayırseverler yarışa Hazırlanıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Eğitim Seti

Bir önceki yazımız olan Ürünlerimiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okullarda 3D heyecanı

Okullarda 3d heyacanı başladı 1 yıldır özel okulların yaşadığı heyecana şimdi devlet okullarıda katıldı devlet okullarında okul aile birliklerinin katkılarıyla yarışa