Hakkımızda

Back to homepage

atlas

 Atlas Group Designmate Firmasının Türkiyedeki Tek Yetkili Distiribütörüdür

1980 yılından bu yana bilgi teknolojileri konusunda çalışan şirketimiz,

3d teknolojisi ile 25 yıldır 400 den fazla personeli ile 3d eğitim video   animasyon ve similasyonları   üreten 1200 konu ile dünyanın en fazla 3D eğitim içeriklerine sahip Designmate firmasının Türkiye ve Macaristan ile ilgili  Tek yetkili Distribütörüdür.

Atlas Group   Türkiye’ de  Devlet okulları, özel okullar ve mesleki eğitim kurumlarına labaratuvar ve 3d sınıfları   kurulumuna  devam etmektedir.

Atlas 3D Eğitim Ve Teknolojileri Bilişim San. Tic. A.Ş.   Designmate (I) ‘Pvt. Ltd şirketinin   400 kişilk kadrosuyla 10 yıl gibi uzun bir zamanda hazırladığı Eureka in  Programlarının Tüm ilk, orta ve  liselere üniversitelere, Kamu Kurum, kuruluşlarına bağlı bilgi ve kültür evlerine Kurulumunu yapabilecek  ülkemizdeki Tek yetkili  Distrübütordür.

Şirketimiz konusu ile ilgili olarak 3d projeksiyon, 3d Gözlük, Pojeksiyon perdesi, Projeksiyon Aksesuarları, Akıllı tahta, Ses sistemleri, 3d, 5d sinema, 5d tiyatro, mobil 3d, 4d, 5d, 6d, 7d, 8d, 9d, 10d, 11d, 12d sinema ve  interaktif 5d, 7d, 8d, 9d, 10d, 11d, sinema sistemlerinide ithal etmekte proje bazında kurulumlar yapmaktadır.