3D Matematik-Geometri

3D Matematik-Geometri

Matematiği Öğrenmek Artık Çok Daha Kolay

Eğitim hayatımızda hepimizin zorlandığı bur derstir matematik. Hesap yapabilme yeteneği, düşünme yeteneği, sayıları daha iyi bilme yeteneği gibi birçok yeteneği de bize matematik dersi kazandırır. Biz çok kolay öğrenemesek de matematik bize birçok şey öğretir. Farkında olmadan bizim bile bilmediğimiz yeteneklerimizi ortaya çıkarır.

Hepimiz zorlansak da bir şekilde öğrenmeye çalışırız. Fakat matematik okuyarak öğrenilen bir ders değildir. Çünkü sayısal ve mantıksal bir derstir. Matematik öğrenirken sık sık pratik yapmak, dersleri görsel hafızamızda biriktirmek gerekir. Çünkü matematik görerek öğrenilen bir derstir. 3 boyutlu matematik dersi de bu öğrenme sorununu en aza indirmek için hazırlanmıştır. Matematik görsel hafıza ile daha kolay öğrenilen bir ders olduğu için 3 boyutlu matematik dersi matematik öğrenmeyi kolaylaştırmak için çok büyük bir yardımcı olacaktır.

 Sizde matematik zor bir ders okuyarak ders notlarına çalışarak öğrenemiyorum diyorsanız benim gibi 3 boyutlu matematik derslerine çalışarak çok kolay ve akılda kalıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eğitim Sektöründe Yeni Boyut 3D Ders başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Related Articles

Eğitimde 3D dönemi başlıyor!

Elektronik devi Texas Instruments’ın başlatmış olduğu “Eğitimde Üçüncü Boyut” projesinin ilk sonuçları Londra’da düzenlenen konferansta değerlendirildi. Pilot uygulamayı başarıyla tamamlayan

Ödüller

eContent & CSR Awards  Dünya zirve ödülü 2007Dünya Zirvesi Ödülü (WSA) seçin ve dünyanın en iyi e-İçerik ve en yenilikçi

Projeksiyon Perdeleri İthal ve yerli modeller

        Projeksiyon Perdelerimiz Özel Ölçülerinize  Göre hazırlanabilir      Bir önceki yazımız olan Egitimde 3 boyutlu dersler

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Only registered users can comment.