3D Matematik-Geometri

3D Matematik-Geometri

Matematiği Öğrenmek Artık Çok Daha Kolay

Eğitim hayatımızda hepimizin zorlandığı bur derstir matematik. Hesap yapabilme yeteneği, düşünme yeteneği, sayıları daha iyi bilme yeteneği gibi birçok yeteneği de bize matematik dersi kazandırır. Biz çok kolay öğrenemesek de matematik bize birçok şey öğretir. Farkında olmadan bizim bile bilmediğimiz yeteneklerimizi ortaya çıkarır.

Hepimiz zorlansak da bir şekilde öğrenmeye çalışırız. Fakat matematik okuyarak öğrenilen bir ders değildir. Çünkü sayısal ve mantıksal bir derstir. Matematik öğrenirken sık sık pratik yapmak, dersleri görsel hafızamızda biriktirmek gerekir. Çünkü matematik görerek öğrenilen bir derstir. 3 boyutlu matematik dersi de bu öğrenme sorununu en aza indirmek için hazırlanmıştır. Matematik görsel hafıza ile daha kolay öğrenilen bir ders olduğu için 3 boyutlu matematik dersi matematik öğrenmeyi kolaylaştırmak için çok büyük bir yardımcı olacaktır.

 Sizde matematik zor bir ders okuyarak ders notlarına çalışarak öğrenemiyorum diyorsanız benim gibi 3 boyutlu matematik derslerine çalışarak çok kolay ve akılda kalıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eğitim Sektöründe Yeni Boyut 3D Ders başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Related Articles

Optoma GT 760 DLP Projektör 3D

  MARKA OPTOMA        GT760 Çözünürlük HD Ready 720p Parlaklık 3400 Lumen Kontrast 20.000:1 Lamba Tipi 190W Lamba Ömrü 6000 Saat

Esenler Kaymakam’lığından 16 Okula 3D Eğitim desteği

    T.C. Esenler kaymakamı Sn. Yüksel Ünal’ın girişimleriyle İSTKA’ dan alınan destek ile    Geçtiğimiz sene Esenler Oruç Reis

Projeksiyon Perdeleri İthal ve yerli modeller

        Projeksiyon Perdelerimiz Özel Ölçülerinize  Göre hazırlanabilir      Bir önceki yazımız olan Egitimde 3 boyutlu dersler

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Only registered users can comment.