Mono Eğitim Animasyonları

by admin | 2 Ekim 2014 13:51

[1]

Eğitimde öğrencilerin çok kolay anlayabileceği şekilde görsel anlatımla yapılan mono eğitim videoları ve simülasyonları öğrenciler tarafından sıkılmadan zevkle büyük bir dikkatle  ve merakla izleyecekleri,  izlerkende öğrenebilecekleri dünya çapında bir eğitim programıdır.

Okulunuzdaki  server bilgisayara  1 adet lisanslı mono  kurulum ile  okulda ayrı yerlerdeki  25 adet  bilgisayarda, öğrencilerin programları ayrı konular halinde kullanması mümkündür 25 ayrı bilgisayarda aynı anda kullanılabilen 3D mono eğitim  seti  aynı anda akıllı tahta üzerindende kullanılabilen  1500 adet (biyoloji, fizik ,kimya,matematik,coğrafya)  konu içerikli simülasyon, test, Video, text & video,  anahtar kelimeler, konu resimleri ve yararlı internet sitelerininde bulunduğu   büyük bir eğitim paketidir.

Bu pakete dışarıdan video, diğer dosya ve çizim programlarınıda ilave edebilirsiniz. Sınav sorularını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Şu anda 900 konu Türkçe ve ingilizce olarak düzenlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Egitimde 3 boyutlu dersler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Endnotes:
  1. [Image]: http://www.egitimde3d.com/dersler/hqdefault/
  2. http://www.egitimde3d.com/wp-content/uploads/2014/09/2DBiyoloji-KalpHastalg.mp4: http://www.egitimde3d.com/wp-content/uploads/2014/09/2DBiyoloji-KalpHastalg.mp4

Source URL: http://www.egitimde3d.com/3d-mono-egitim/